404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

ENGELLERİ YIKIP SEVGİYİ SERGİLEDİLER

Karaman’da faaliyet gösteren Özel Kaya Emre Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri tarafından hazırlanan ‘En Büyük Engel Sevgisizliktir’ adlı sergi bugün saat 11:00‘de İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, Maarif Müfettişleri Başkanı Mehdi Sezer, Şube Müdürü Ahmet Bayır ve Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Yaşar Göktepe tarafından açıldı.

Özel Kaya Emre Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde devam etmekte olan zihinsel ve bedensel yetersizliği bulunan öğrencilerin el emeği göz nuru çalışmaları 31 Mayıs Salı günü saat 17:30’a kadar Eski Belediye Taş Bina Sergi Salonunda Sergilenmeye devam edecek.

Kurum müdürü Üsame Kızılca, Özel Kaya Emre Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi olarak bu işe gönül vererek hizmete devam etmekte olduklarını, öğrencilerinin eğitim, fizik tedavi ve rehabiteleri için ellerinden geleni yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini dile getirdi.


Kızılca konuşmasında; “Bugün bu sergiyi açmamızın asıl nedeni engellilerinde bir birey olduğunu bu çalışmalarla bir nebze olsun insanlara engellilerinde bir şeyler yapabileceğini, yeterlilik düzeylerine göre belirli alanlarda çalışabileceklerini ve verilen görevleri kusursuzca yapmak için çalışabileceklerini sizlere göstermek istedik” dedi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

HTML Hit Counter
Bu Sayfanın Tıklanma Sayısı

Free Counters
Kaç Bilgisayar Üzerinden Giriş Yapıldı
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba,pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğanher türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen yazara ve yorumcuya aittir.///NOT:Medya Ermenek sitesinde makalesi yayınlanan yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Düzenleme | Copyright © 2013-2017 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN