404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

KULAÇLAR GENÇLİK KUPASI İÇİN ATILDI


Karaman’da, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yüzme İl Temsilciliği 2016 yılı faaliyet programında yer alan gençlik kupası yüzme il birinciliği yarışmaları sona erdi.
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yüzme İl Temsilciliği 2015-2016 yılı faaliyet programında yer alan Gençlik Kupası Yüzme İl Birinciliği yarışmaları Fikret Ünlü Olimpik Yüzme Havuzunda gerçekleştirilen yarışmaların ardından sona erdi. 25 sporcunun kıyasıya mücadelesine sahne olan yarışlar 100 metre ve 200 metre serbest stil kategorilerinde yapıldı. Birincilik kürsüsünde yer alabilmek için tüm hünerlerini sergileyen sporcuların mücadelesi renkli görüntülere sahne olurken, sporcu aileleri ve vatandaşlar kendileri için ayrılan özel alanlardan yarışmaları ilgi ile izledi.
Müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara madalyaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Mustafa Karadeniz, yüzme antrenörleri ve hakemleri tarafından verildi.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

HTML Hit Counter
Bu Sayfanın Tıklanma Sayısı

Free Counters
Kaç Bilgisayar Üzerinden Giriş Yapıldı
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN