404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

BİSİKLETÇİLER ÜÇ AYRI KULVARDA YARIŞACAK


Karaman bisiklet takımı sporcuları hafta sonu Denizli, Manisa ve Erzurum’da yapılacak bisiklet yarışlarında boy gösterecek.
Bisiklette aldıkları başarılı sonuçlarla tüm dikkatleri üzerlerine çekmeyi başaran Karamanlı bisikletçiler hafta sonu Denizli, Manisa ve Erzurum illerinde yapılacak olan yarışlarda birincilik mücadelesi verecek.
Yarışmalar hakkında bilgi veren milli takım bisiklet antrenörü Barış Ünlü,” Bisikletçilerimiz 2016 yılını dolu dolu geçirmeye devam ediyor. Türkiye Bisiklet Federasyonumuzun 2016 yılı faaliyet programı kapsamında gerçekleştirilen yarışlarda ilimizin başarılı sporcuları yine birincilik kürsüsünde yer alabilmek ve ilimizin adını en iyi şekilde duyurabilmek için mücadele edecek. İlk olarak 5 Haziran 2016 tarihinde Erzurum’da yapılacak olan “Uzundere Mtb Cup” yarışlarında ilimizi Aybike Ünlü, Fatma Sezer, Şahin Berkay Çelik, Selver Sezer ve Mesut Tekin temsil edecek. Denizli’de yapılacak olan diğer bir yarış Mtb Maraton yarışlarında ise sporcularımızdan Ferhat Köse ve Erhan Azat birincilik mücadelesi verecek. Son olarak Manisa’da yapılacak olan Mtb yarışlarında yine ilimiz sporcularında Kader Şahin mücadele edecek. Üç farklı bölgede yapacağımız yarışlarda sporcularımız ilimizi en iyi şekilde temsil etmek için mücadele verecek.
Sporculara güveninin her zaman tam olduğunu belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık,” Bisiklet takımımızın değerli sporcuları elde ettikleri başarıların tesadüf olmadığını her yarışta kanıtlamaya devam ediyor. Hafta sonu yine üç ayrı ilde yapılacak yarışlarda ilimizi en iyi şekilde temsil etmek için mücadele edecekler. Yarışmalar öncesi tüm sporcularımıza başarılar diliyorum.”
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

HTML Hit Counter
Bu Sayfanın Tıklanma Sayısı

Free Counters
Kaç Bilgisayar Üzerinden Giriş Yapıldı
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN