404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

EKMEK FABRİKALARINA GECE DENETİMLERİ


İl Müdürlüğümüz gıda kontrol görevlileri tarafından 18.05.2016 tarihinde 23.00/05.00 saatleri arasında ekmek fabrikalarına yönelik denetimler gerçekleştirilmiştir. İnsan sağlığını her şeyin üstünde tutan İl Müdürlüğümüz ekmeğin kalitesi ve fırınların hijyeni konusunda çalışmalarına aralıksız devam edecektir.
İlimizde Mevut Ekmek Kalitesinin Artırılması Projesi kapsamında ekmek kalitesinin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi için Altın Ekmek Fabrikasında eğitim ve denetleme amaçlı bir çalışma gerçekleştirilmiştir. Karaman Fırıncılar, Lokantacılar, Pastacılar ve Gıda Maddesi Üreten İşyerleri Odası Başkanı Alaaddin DİVLELİ, İl Müdürlüğümüz Gıda ve Yem Şube Müdürü Fatih AYAZ, Gıda Mühendisleri Avni KILINÇ ve İsmail VARLI'nın katılımı ile gerçekleştirilen denetimde 3.000 adet ekmek üretimi yapılmıştır. Bu bağlamda yapılan üretimde birlikte çalıştığımız söz konusu işletmede çalışan; Ali ŞENTÜRK, Mustafa ARAP, Recep PINARBAŞI' ya katkılarından dolayı teşekkür ederiz.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

HTML Hit Counter
Bu Sayfanın Tıklanma Sayısı

Free Counters
Kaç Bilgisayar Üzerinden Giriş Yapıldı
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN