404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

KÜLTÜR VE TURİZM ÇALIŞTAYI YAPILDI

Ermenek Belediyesince Selçuklu Otel’de tertiplenen çalıştayla Ermenek’te turizm sektörünün ileri seviyelere getirilmesi hedefleri üzerinde duruldu. 2 gün süren 1. Ermenek Kültür ve Turizm Çalıştayının ilk günkü toplantısı Ermenek Belediye Başkanı Uğur SÖZKEEN ve Ermenek Kaymakamı Eyyüp GÜNGÖR’ün açılış konuşması ve Ermenek sunumları ile başladı. Ermenek Gezisi ile devam eden çalıştayın 2. Gününde ise katılımcı akademisyenlerin ve Turizmcilerin görüşlerine yer verildi.
Çalıştay sonunda Belediye Başkanı Uğur SÖZKESEN ve Ermenek Kaymakamı Eyyüp GÜNGÖR, katılımcılara plaket ve teşekkür belgesi takdiminde bulundu.
Çalıştay sonrasında çıkacak olan rapor ile gerekli başvuruların yapılacağını dile getiren Belediye Başkanı Uğur SÖZKESEN Ermenek için herkesin elinin taşın altına koyması gerektiğini vurgulayarak bu konuda destek vermeye davet etti.

Önümüzdeki günlerde Akademisyenler tarafından hazırlanacak olan çalıştay raporu ile ilgili bilgileri buradan aktaracağız.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

HTML Hit Counter
Bu Sayfanın Tıklanma Sayısı

Free Counters
Kaç Bilgisayar Üzerinden Giriş Yapıldı
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN