404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

FARKINDALIK SERGİSİ AÇILDI


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Beş Mevsim Değişim Öğrenci Topluluğu tarafından “Farkındalık Sergisi” açıldı. KMÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Sergi Salonunda Ramazan ayı arifesi nedeniyle düzenlenen sergide 40’a yakın anlamlı karikatür ziyaretçilerle buluştu. Karikatürlerde insanların Kuran’ı ihmali çarpıcı çizimlerle yansıtıldı.
Beş Mevsim Değişim Öğrenci Topluluğu Başkanı Furkan Botsalı, “Etkinliğimizle Kuran’ın indirildiği Ramazan ayında ve devamında Kuran’ın anlaşılmasına yönelik farkındalık oluşturmayı ve insanların değişimine vesile olmayı hedefliyoruz.” açıklamasında bulundu. Botsalı ayrıca insanların ilgisini Kuran’a çekmeyi, onları Kuran ve anlamıyla buluşturmayı amaçladıklarını dile getirerek “Öğrenci kardeşlerimizi Kuran’ı Kerim’i her türlü ön yargıdan uzak bir şekilde temiz, duru, dingin bir kalp ile idrak ederek okumaya davet ediyoruz.” şeklinde konuştu.
       
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

HTML Hit Counter
Bu Sayfanın Tıklanma Sayısı

Free Counters
Kaç Bilgisayar Üzerinden Giriş Yapıldı
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN