404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

GENÇ ÇİFTÇİ PROJESİ İL DEĞERLENDİRME KOMİSYONU TOPLANDIGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının 2016 yılı itibariyle başlatmış olduğu Genç Çiftçi Projelerinin Desteklenmesi kapsamında 30 bin TL hibe verilmesiyle ilgili olarak Karaman İl ve İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüklerine toplam 3873 başvuru yapılmıştır. 3873 başvurunun ilçe yürütme birimleri tarafından ön incelemeleri gerçekleştirilmiş olup, 3868 başvuru onaylanarak değerlendirme komisyonuna teslim edilmiştir.
Değerlendirme Komisyonu Vali Yardımcısı Dr. Sezer IŞIKTAŞ başkanlığında 30 Mayıs 2016 tarihinde Karaman Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünde toplanmıştır. Bakanlığımızın Karaman ili için Genç Çiftçi Projesine ayırmış olduğu 126 projenin puanlama kriterleri çerçevesinde dağıtımının yapılacağı başvuru sahiplerini belirleyecek olan İl Değerlendirme Komisyonu çalışmalarını 3 Haziran 2016 tarihinde tamamlayacaktır.
Genç çiftçi desteklemesinde hazırlanacak olan asil ve yedek listeler İl ve İlçe Müdürlükleri askı panolarında ve İl Müdürlüğümüzün http://karaman.tarim.gov.tr internet sitesinden yayınlanacaktır.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

HTML Hit Counter
Bu Sayfanın Tıklanma Sayısı

Free Counters
Kaç Bilgisayar Üzerinden Giriş Yapıldı
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN