404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

HAYALLERE İLK ADIM


İl Emniyet Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında yapılan protokolle; ortaokul öğrencilerine yönelik “Hayallere İlk Adım” projesi 12.04.2016 tarihinde uygulamaya konulmuştur.

Bu projenin hayata geçirilmesinde; hayal gücü geniş, kendilerini ifade eden, toplum içinde yapıcı ruha ve yeterli el becerilerine sahip, büyüklerine saygılı, disiplinli ve ufuk sahibi nesiller yetiştirilmesi amaçlanmıştır.

Ayrıca, Toplum Destekli Polisler ile zaman geçiren çocukların maket uçağının yapımının yanı sıra; şiddet ve suçtan uzak durma, güvenli internet kullanımı, güvenli bisiklet kullanımı, trafik kuralları gibi genel güvenlik konuları hakkında bilgilendirilmeleri sağlanarak; farkındalıkları artırılmıştır.​

“Hayallere İlk Adım” projesi ilk olarak, İstiklal Ortaokulu ile Sabiha Gökçen Ortaokulunda hayata geçirilmiş olup; proje kapsamında Türk Hava Kurumundan temin edilen “Ata Planör” maketlerini dört haftalık süre içerisinde uzman eğitmen nezaretinde tamamlayan öğrencilerimiz Model Uçak Kursu  1. Aşama katılım belgesi almaya hak kazanmışlardır.

Yapılan bu projeden dolayı başta kursa katılan öğrencilerimiz olmak üzere, okul idarecileri ve öğrenci velilerimiz memnuniyetlerini dile getirerek Karaman Emniyet Müdürlüğümüze teşekkürlerini iletmişlerdir.

 Kamuoyuna ve Basına Saygı ile duyurulur.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

























HTML Hit Counter
Bu Sayfanın Tıklanma Sayısı

Free Counters
Kaç Bilgisayar Üzerinden Giriş Yapıldı
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN