404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİ MEZUN OLDUVali Murat Koca Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi İktisadi ve İdari Birimler Fakültesi öğrencilerinin mezuniyet törenine katıldı.
03.06.2016Cuma günü saat 16.00’da Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen törene; Vali Murat Koca, Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sabri Gökmen, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Çevik, idari personel, öğrenciler ve aileler katıldı.
Fakülte öğrencilerinin selamlama yürüyüşü ile başlayan programda saygı duruşu ve İstiklâl Marşının okunmasından sonra akademik personel tarafından protokol konuşmaları yapıldı.
Dereceye giren öğrencilere Vali Murat Koca ve protokol üyeleri tarafından hediye ve plaketleri verildi. Plaket dağıtımının akabinde fakülte birincisi kütüğe plaket çaktı.
Öğrenciler mezun olmanın sevinci ve coşkusunu bu törende yaşadılar.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

HTML Hit Counter
Bu Sayfanın Tıklanma Sayısı

Free Counters
Kaç Bilgisayar Üzerinden Giriş Yapıldı
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN