404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

KENT KONSEYİ YARIŞMASINA KATILAN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLERİNİ ALDI


      Karaman Kent Konseyi'nin "Temiz Karaman Sağlıklı Nesiller" projesi kapsamında düzenlemiş olduğu çevre temalı billboard, afiş ve broşür yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllerini aldı.

      3 Haziran Cuma günü saat 14.00 da Karaman Belediyesi Meclis salonunda düzenlenen ödül törenine Belediye Başkanı Sayın Ertuğrul Çalışkan ve eşi Şerife Çalışkan, Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven, Kadın Meclisi Başkanı Özlem Koçak, Kent Konseyi üyeleri ve misafirler katıldı.

      Kent Konseyi çalışmalarının devamlılığına dikkat çeken Belediye Başkanı Sayın Ertuğrul Çalışkan şunları kaydetti: “Kent Konseyi tarafından yürütülen projeleri yakından takip ediyor ve destekliyorum. Kültürel anlamda köklü bir geçmişe sahip olan kentimizde STK'ların önemi oldukça yüksek. Her zaman söylediğim gibi bir şehirde STK'lar ne kadar güçlüyse o şehrin dinamiği de o kadar güçlüdür. Bu noktada Kent Konseyi tarafından yürütülen proje ve faaliyetlerin daha rahat ortamlarda sürdürülebilmesi için yeni bir bina tahsis ettik. Gerçekleştirilen proje faaliyetlerin devamlılığı noktasında Karaman Belediyesi olarak her türlü desteğe hazırız “dedi.

      Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven:" Ekim ayı itibariyle başlattığımız "Temiz Karaman Sağlıklı Nesiller" projesinde sona yaklaşmış bulunuyoruz. Eğitim basamağında yürütülen kısmı ile 70 okula ziyaretler düzenleyerek eğitim seminerleri verdik. Halkımıza saha çalışmalarıyla çevre bilincinin önemini ve çekirdek kabuğuna karşı bir çözüm niteliğinde üretilen çift kese kağıdı uygulamasını anlattık. Çalışmalarımız meyve vermeye başladı. Güzel geri dönüşümler alıyoruz. Bu noktada projemize emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.


      Program ödül töreninden sonra toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

HTML Hit Counter
Bu Sayfanın Tıklanma Sayısı

Free Counters
Kaç Bilgisayar Üzerinden Giriş Yapıldı
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN