404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

MİNİK MUCİTLERDEN BÜYÜK BULUŞLAR


Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulunun minik öğrencileri “Minik Mucitler” Projeleri kapsamında hazırlamış oldukları eğitici oyuncaklarını ve deneylerini sergilediler. 
Programa, İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Öğrenciler bizzat anne ve babaları ile hazırladıkları çalışmalarını İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu’na ve misafirlere uygulamaları ile sundular.
Minik öğrencilerin stantlarını tek tek gezen İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu öğrencilerin aileleri ile birlikte hazırlamış oldukları çalışmaların çok önemli olduğunu belirtti. Sultanoğlu, “Minik öğrencilerimizin aileleri ile birlikte böyle bir çalışmayı yapması bizler için çok kıymetli ve önemlidir. Bu tür etkinliklerle öğrencilerimiz toplum karşında çalışmalarını anlatarak kendilerini ifade etme fırsatı bulmuşlardır.  Bu anlamda böyle güzel bir çalışmaya imza atan başta okul yönetimine, öğretmenlere, öğrencilere ve öğrenci velililerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu. 
Okul Müdürü Rukiye Kurt ise yaptığı açıklamada; “Tüketimin en hızlı çağını yaşadığımız şu günlerde öğretmenimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz ellerindeki malzemeler ile bir şeyler oluşturarak üretime geçmek ve bunları da öğrencilerimizin toplum önünde sunmaları bizleri çok mutlu ediyor. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.
Öğrencilerin deneylerini ve çalışmalarını İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu’na anlatırken yaşamış oldukları heyecan ve mutluluk görülmeye değerdi.

01-06-201601-06-201601-06-201601-06-201601-06-201601-06-201601-06-201601-06-2016
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

HTML Hit Counter
Bu Sayfanın Tıklanma Sayısı

Free Counters
Kaç Bilgisayar Üzerinden Giriş Yapıldı
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN