404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

TARIM ARAZİLERİNİ KORUMA PROGRAMI

Resim
Çevre Amaçlı Tarım Arazilerini Koruma Programı (ÇATAK) Eğitim Çalışmaları
Toprak ve Su kalitesinin korunması, doğal kaynakların sürdürülebilirliği, erozyonun önlenmesi ve tarımın çevreye olumsuz etkilerinin azaltılmasına yönelik olarak Bakanlığımızca uygulamaya konan Çevre Amaçlı Tarım Arazilerini Koruma Programını tercih eden üreticilerin desteklenmesi hakkında üreticilerimizin bilgilendirilmesi için İl Müdürlüğümüzce düzenlenen eğitim toplantıları devam etmektedir.
Bu bağlamda ÇATAK Programı Karaman Merkez İlçe Akçaşehir Beldesi, Çoğlu ve Burunoba köylerinde uygulanmakta olup, 2016 yılı için ÇATAK Programına yeni dahil edilen Osmaniye köyü ile Çoğlu, Burunoba köyleri ve Akçaşehir Beldemizde Program ile ilgili eğitim çalışmaları yapılmıştır. 2016 yılı için ÇATAK Programından faydalanmak isteyen üreticilerimizin destekleme başvurularını 09 Mayıs-29 Temmuz tarihleri arasında İl Müdürlüğümüze yapmaları gerekmektedir. Üreticilerimiz Program hakkında ayrıntılı bilgiyi İl Müdürlüğümüz Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şubesinden ve http://karaman.tarim.gov.tr web sitemizden öğrenebilirler.
Resim
Resim
Resim
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

HTML Hit Counter
Bu Sayfanın Tıklanma Sayısı

Free Counters
Kaç Bilgisayar Üzerinden Giriş Yapıldı
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN