404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

WUSHU BALKAN ŞAMPİYONASINDA KARAMAN’I TEMSİL EDECEK


Karaman’ın başarılı sporcularında Sanda Türkiye 3.’sü Bilal Ertuğrul Teber, Edirne’de yapılacak olan 3. Açık Balkan Wushu Şampiyonasında ülkemizi ve Karaman’ı temsil edecek.
02-05 Haziran 2016 tarihleri arasında 12 ülkenin katılımı ile Edirne’de yapılacak olan 3. Açık Balkan Wushu Şampiyonasında ilimizi ve ülkemizi temsil etmeye hazırlanan Gençlik ve Spor Kulübü Wushu sporcusu Bilal Ertuğrul Teber, antrenörü Kadir Sefa Bayraktar nezaretinde hazırlıklarına devam ediyor.
Şampiyonaya en iyi şekilde hazırlandığını belirten Teber, Edirne’de yapılacak olan balkan wushu şampiyonasında elinden geleni yapacağını ve güzel bir derece ile Karaman’a döneceğinden umutlu olduğunu dile getirdi.
Balkan Şampiyonasında Teber’den madalya beklediklerini belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık ise,” Sanda kategorisinde Türkiye 3.’sü olan başarılı sporcumuz bu kez Edirne’de yapılacak olan Wushu Balkan Şampiyonasında birincilik kürsüsünde yerine almak için mücadele verecek. Sporcumuza şampiyona öncesi başarılar diliyor ve yetişmesinde emeği geçen antrenörümüze teşekkür ediyorum” dedi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

HTML Hit Counter
Bu Sayfanın Tıklanma Sayısı

Free Counters
Kaç Bilgisayar Üzerinden Giriş Yapıldı
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN