404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

BAŞYAYLA DARBEYE KARŞI TEK VÜCUT TEK YÜREK

Belediye başkanımız sayın Şerafettin BULGURCU;  (15.07.2016) tarihinde meydana gelen darbe girişimi nedeni ile yaptığı konuşmasında; "Tüm Ülkemizde olduğu gibi Başyayla'mızda da darbe girişiminde bulunanlara ve Milletin kardeşliğini birlik ve beraberliğini bozmak isteyenlere gereken gövde gösterisi yapılmıştır. Başyayla Halkı Devletine bağlılığını, Demokrasiye inancını göstererek, tüm vatandaşlarımız katılımlarıyla Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'IN ve Hükümetimizin yanında, son nefeslerine kadar olacaklarını göstermişlerdir. Pensilvanyada ki Fethullah GÜLEN haini ve onun uşaklarının  ülkemizde terör, darbe (vs) ile yaptıkları hiç bir girişim ve güç halkımızı yıldırmaya yetmeyecektir. 
            Başyayla Halkı nerde ne zaman ne yapacağını çok iyi bilmiştir. Bundan sonrada Devlet düşmanlarına karşı ne yapacağını, Cumhurbaşkanı ve hükümetinin yanında nasıl duracağını ve  demokrasiye nasıl sahip çıkacağını bilecektir.
           Tüm ülkemizde olduğu gibi Başyayla'mızda da hainlere gereken cevap verilmiştir. Bundan sonrada Başyayla Halkımızın tek yürek olarak, Devletimizin yanında olacağına inanıyorum. Başyayla Halkımın vatanseverliği, en az benim kadar  bildiğini biliyorum. Söz konusu Vatansa gerisi teferruattır." dedi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

HTML Hit Counter
Bu Sayfanın Tıklanma Sayısı

Free Counters
Kaç Bilgisayar Üzerinden Giriş Yapıldı
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba,pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğanher türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen yazara ve yorumcuya aittir.///NOT:Medya Ermenek sitesinde makalesi yayınlanan yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Düzenleme | Copyright © 2013-2017 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN