404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

BEDELİ EN AĞIR ŞEKİLDE ÖDETİLECEKTİR

AK Parti Karaman İl Başkanı Nazmi Ünlü;
Devlet içinde devlet kurmaya ve darbe kalkışmasına heveslenen Fetullahçı terör örgütüne karşı mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir. Bu noktada Başta Sayın Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız, Bakanlarımız, Milletvekillerimiz, Tüm teşkilatlarımız ile birlikte gerekli hassasiyeti gösteriyoruz.
Fetullahçı Terör Örgütünün Darbe kalkışması kamuoyuna mal olduğu andan itibaren Tüm teşkilatlarımız ve siyasi parti temsilcilerimiz, Valimiz, Belediye Başkanımız, İl Genel Meclis Başkanımız, Garnizon Komutanımız, Savcılarımız, İl Emniyet Müdürümüz, Sivil toplum kuruluşlarımız, Karaman halkımız, hesabı millete karşı yapılan bu alçakça girişimin karşısında olduklarını hep birlikte Kent Meydanımızda belirtmişlerdir.
O veya bu şekilde terör örgütüne katılmış, tüm kamu görevlileri hakkında işlemler başlatılmıştır. Açığa alınarak görevden uzaklaştırma kararı verilmiştir.
Yasal ve meşru olmayan bu hareketlerin bir daha yaşanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak, hiç kimsenin yaptığı yanına kar kalmayacak, bedeli en ağır şekilde ödetilecektir.

Tüm teşkilatlarımız, Sivil toplum kuruluşları, Siyasi Partiler ve halkımızla Aktekke Kent Meydanında Demokrasi nöbetimiz devam ediyor. Mücadelemiz, etnik ve mezhep ayrımı yapmadan tüm vatandaşlarımızın güvenliği sağlanana ve Fetullahçı terör örgütü bitene kadar devam edecektir. Bu vesileyle, aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, değerli ailelerine saygı ve şükranlarımı sunuyorum.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

HTML Hit Counter
Bu Sayfanın Tıklanma Sayısı

Free Counters
Kaç Bilgisayar Üzerinden Giriş Yapıldı
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN