404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

BELEDİYEDEN MİLLETİN İRADESİNE BÜYÜK DESTEK


Başkan Çalışkan: "Tüm İmkânlarımızı Seferber Ettik"
        15 Temmuz 2016 tarihinde TSK içerisinde bir avuç cuntacının teşebbüs ettiği darbe girişimine karşı Karaman üç gündür demokrasi nöbetine kararlılıkla devam ediyor. Karaman Belediyesi, milletin iradesine büyük destek sağlıyor.

        Darbe girişiminin başladığı ilk anlardan itibaren, caddeleri ve meydanları dolduran Karamanlılar, üç gündür akşam saatlerinden sabahın ilk ışıklarına kadar tek yürek, tek nefes demokrasi nöbetine devam ediyor. Karaman Belediyesi, kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları ve siyasi partiler omuz omuza darbeye karşı tepkisini en güzel biçimde gösteriyor. Karaman Belediyesi'ne bağlı ekipler de vatandaşların ihtiyaç duyduğu bütün konularda büyük destek sağlıyor.
Başkan Çalışkan Vatandaşlarla Omuz Omuza 
        Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, darbe girişiminin başladığı ilk andan itibaren vatandaşlarla omuz omuza vererek örnek bir demokrasi mücadelesi veriyor. “Darbe karşıtı organizasyonların sağlıklı bir şekilde yürütülmesi için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz” diyen Başkan Çalışkan: "Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatları doğrultusunda indiğimiz bu meydanlardan ancak onun talimatları ile çekiliriz. Bu vatan, bu bayrak, bu ezan, bu devlet bizim. Her ne pahasına olursa olsun demokrasi mücadelemizden vazgeçmeyeceğiz. Bu mücadelede sağduyusunu kaybetmeyen, kararlılığından taviz vermeyen milletimize yürekten teşekkür ederim" dedi.
Meydanda Vatandaşlara Su ve Yemek İkram Ediliyor
        Karaman Belediyesi, sabahın ilk saatlerine kadar meydandan ayrılmayan vatandaşlar için su, çorba ve yemek ikramında bulunuyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, canla-başla vatandaşların ihtiyaç duydukları temel gıda ihtiyaçlarının başta olmak üzere verdiği lojistik hizmetlerle örnek bir tavır sergiliyor.
Belediye Otobüsleri Ücretsiz Hizmet Veriyor
        Vatandaşların milli iradeye sahip çıkmak üzere meydanlara ulaşabilmesi için belediye otobüsleri sabaha kadar aynı güzergâh ve seferlerde ulaşım hizmeti veriyor.
        Diğer yandan dün (18.07.2016) akşam düzenlenen program dâhilinde meydanda toplanan binlerce vatandaş, Konya Mehteran ekibinin seslendirdiği marşlarla büyük coşku yaşadı. 


  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN