404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

“BİZ BU YOLA KEFENİMİZLE ÇIKTIK”

Karaman’da Demokrasi Nöbeti Devam Ediyor
        
        Milyonlarca vatan sevdalısının katılımıyla sürdürülen demokrasi nöbeti tüm yurtta olduğu gibi Karaman’da da milletin tüm kararlılığı ile devam ediyor.
        Darbe girişiminin yapıldığı 15 Temmuz Cuma gününden itibaren sokakları boş bırakmayan Karaman halkı, mülki idarecilerden sivil toplum kuruluşları temsilcilerine kadar binlerce kişi milli iradesine sahip çıkmak için demokrasi bayramında buluşuyor. Aktekke Kent Meydanı’nda düzenlenen demokrasi nöbeti sabahın ilk ışıklarına kadar devam ederken gece boyunca; konuşmalar yapılıyor, dualar ediliyor, Kur’an-ı Kerim okunuyor, tekbirler getiriliyor.
        Her an vatandaşlarla omuz omuza vererek sabahın ilk saatlerine kadar meydandan ayrılmayan Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, dün akşam yaptığı konuşmada: “Milli iradenin temel taşları olan milletimiz, hepinizi saygıyla selamlıyorum. Biz buradayız, biz meydanlardayız, bu vatan hainleri neredeler. Biz varken bu devlete, bu millete kimse bir şey yapabilir mi? Biz burada bütün siyasi parti mensuplarıyla, sivil toplum kuruluşları temsilcilerimizle ve halkımızla birlikte devletimizin bayrağını asla indirtmeyiz. Allah’ın izni ile bundan sonra Türkiyemizi artık daha güzel günlere taşıyacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi biz bu yola kefenlerimizi giyerek çıktık. Bu alçak girişime kalkışanlara hesabını tek tek soracağız. Bu meydanları boş bırakmadığınız için Allah sizlerden razı olsun” dedi.


  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

HTML Hit Counter
Bu Sayfanın Tıklanma Sayısı

Free Counters
Kaç Bilgisayar Üzerinden Giriş Yapıldı
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN