404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

"BU MENFUR HADİSE DEMOKRASİ BAYRAMIMIZA VESİLE OLACAKTIR"


BAŞKAN ERTUĞRUL ÇALIŞKAN "BU MENFUR HADİSE DEMOKRASİ BAYRAMIMIZA VESİLE OLACAKTIR"
Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan dün (15.07.2016) TSK içerisinde yuvalanmışhain FETÖ yapılanmasına mensup bir avuç cuntacının demokrasiye darbe girişiminikınayan bir mesaj yayımladı.
BaşkanÇalışkan; " Bu hain girişim devletimizin ve milletimizin dik duruşu nedeniile başarıya ulaşamamıştır. Bu menfur hadise milletimizin demokrasi bayramına vesile olacaktır" dedi.
BelediyeBaşkanı Ertuğrul Çalışkan mesajında;
"Dün(15.07.2016) saat 23.00 sularında bir grup T TSK içerisinde yuvalanmış hain FETÖyapılanmasına mensup bir avuç cuntacı İstanbul ve Ankara merkezli bir darbe girişimine teşebbüs etmiştir. Olayın vuku bulduğu ilk dakikalardan itibaren devletimiz tarafından güvenlik güçlerimiz sistematik bir şekilde sevk ve idare edilerek bu bir avuç hainlerin darbe girişimine anında karşılık vermiştir.
Şahsım Belediye Başkanı olarak, Sayın Valimiz,Milletvekillerimiz, Garnizon Komutanımız, Emniyet Müdürümüz ile birlikte hızlıbir şekilde bir araya geldik ve süreci yakından takip ettik. Tüm ülkemizde olduğu gibi Karamanlı vatandaşlarımızla birlikte Sayın Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Milletimizi, demokrasimize sahip çıkmak üzere bulundukları illerde meydanlara çıkmaya davet ediyorum' talimatları doğrultusunda Aktekke Meydanında buluştuk. Sabah saatlerine kadar da meydandan gelişmeleri takip ettik ve vatandaşlarımızla omuz omuza milli irademize sahip çıktığımızı net bir şekilde gösterdik.
Karaman olarak her zaman olduğu gibi, hiçbir siyasi ideoloji ayrımı gözetmeksizin ülkemizin birliğine, dirliğine ve huzuruna kast eden hainlere karşı yek vücut olarak gereken cevabı verdik.
Bu haindarbe girişimi ile milletimize, yine milletimize ait olan uçaklarla,helikopterlerle, silahlarla saldırılar düzenlenmiştir. İlk belirlemelere göre içerisinde çok sayıda sivil vatandaşımızın da bulunduğu 161 vatan evladı malesef şehit düşmüştür. 1400'ün üzerinde kişi ise yaralanmıştır. Allah şehitlerimizin şehadetlerini kabul etsin. Yaralılara da acil şifalar diliyorum.
Vatanımızın bölünmez bütünlüğünü, birliğimizi ve huzurumuzu bozmaya çalışan kalleşlere karşı gereken cevabı verdik ve vermeye devam edeceğiz. Bu kalleş vatan hainleri iyi bilsinler ki BAŞARISIZLIKLA SONUÇLANAN BU KAHPE GİRİŞİM, İNŞAALLAH AZİZMİLLETİMİZİN DEMOKRASİ BAYRAMINA VESİLE OLACAKTIR.
Milletimizi milli iradeye sahip çıkmaya ve sağduyulu olmaya davet ediyorum ve tüm ülkemize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum."

  
  
  
  
  
  
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

HTML Hit Counter
Bu Sayfanın Tıklanma Sayısı

Free Counters
Kaç Bilgisayar Üzerinden Giriş Yapıldı
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN