404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

KARAMAN DARBEYE GEÇİT VERMEDİ


İnternet Medyası Yazarları Deneği adına Basın Açıklaması

Türk Silahlı Kuvvetleri içerine yuvalanan FETO Terör Örgütü mensubu üyelerinin emir komuta zinciri dışına çıkarak yapmaya çalıştıkları darbe girişimi, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın “Milletimi Meydanlara, Havalimanlarına Davet Ediyorum. ” çağrısı ile bertaraf edilmiştir. Darbeye karşı operasyonların devam ettiği gözlenmemektedir.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısına müteakip tüm hemşerilerimiz sokağa inmiş ve kent meydanında toplanmıştır. Karaman Milletvekili Recep ŞEKER, KMÜ Rektörü Sabri Gökmen, Karaman Ertuğrul Çalışkan, İl Genel Meclisi Başkanı Celalettin GÜNGÖRER, Ziraat Odası Başkanı Recep MUĞLU ve Sivil toplum kuruluşlarının başkan ve temsilcileri meydanda farklı siyasi görüşlerden millet ile buluşmuştur. Bu buluşmadan kısa bir süre sonra Karaman Valimiz Süleyman TAPSIZ, Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Mustafa AKIŞ, Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahim ALAN, Emniyet Müdürü Mehmet ŞAHNE meydanda gelmişlerdir ve meydanda bulunan hemşerilerimiz tarafından coşku ile karşılanmıştır. İlerleyen saatlerde Karaman milletvekilimiz Recep Konuk’ta Karaman’a gelerek milletimiz ile birlikte olmuştur. Meydanda Darbeye karşı duruş sabah namazı ile devam etmiştir. Karamanda olumsuz bir olay yaşandığı biz basın mensupları tarafından gözlenmemiştir.

Öncelikle darbe girişiminde bulunan FETO Terör Örgütü mensuplarını ve girişimi kınıyoruz. Yaygın ve yerel basın kurumlarına darbe girişimcileri tarafından yapılan uygulamayı lanetliyoruz. Sağduyulu Türk Medyası darbenin karşısında durarak üzerine düşen görevi yerine getirmiştir.

Hamdolsun darbe girişimi öncelikle Allah’ın izni, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın “Sağlam İradesi” ve Milletimizin basireti ile bertaraf edilmiştir. İçeride ve Dışarıda dosta düşmana gereken mesaj verilmiştir.

İnternet Medyası ve Yazarları Derneği bütün unsurları ile bu darbe girişiminin karşısındadır. Suçlularının en ağır şekilde cezalandırılmasını talep etmektedir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın yanındadır, duacısıdır.

Mustafa KURŞUN
İnternet Medyası ve Yazarları Derneği Başkanı

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

HTML Hit Counter
Bu Sayfanın Tıklanma Sayısı

Free Counters
Kaç Bilgisayar Üzerinden Giriş Yapıldı
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN