404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

KARAMAN HALKI DEMOKRASİ YÜRÜYÜŞÜNDE TEK YÜREK TEK NEFESVali Süleyman Tapsız İlimizde Düzenlenen Demokrasi Yürüyüşüne Katıldı.
17 Temmuz 2016 Pazar günü Aktekke Kent Meydanından başlayan, Atatürk Bulvarı ve İsmet Paşa Caddesi üzerinden tekrar, Kent Meydanında sona eren demokrasi yürüyüşüne; Vali Süleyman Tapsız, Milletvekili Dr. Recep Şeker, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, İl Jandarma Komutanı Jd. Kd. Alb. Mustafa Akış, Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahim Alan, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi ve Adalet Komisyonu Başkanı Mustafa Gökşen, KMÜ Rektörü Prof. Dr. Sabri Gökmen, Vali Yardımcıları Erkan Karahan, Kenan Eskin, Dr. Sezer Işıktaş, Mehmet Uğur Arslan,  İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Ramazan Engin Uslu, İl Genel Meclis Başkanı Celalettin Güngörer, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve on binlerce vatandaşımız katıldı.
Yürüyüş sonunda meydanda bulunan platforma çıkan Vali Süleyman Tapsız, vatandaşlara hitaben bir konuşma yaptı. Vali Tapsız konuşmasında, "Saygıdeğer Karamanlı hemşerilerim, saygıdeğer hanımefendiler, beyefendiler, sizleri selâmlıyorum. Cumhurbaşkanımızın çağrısına uyarak milli irade yürüyüşüne katılan milli iradeye sahip çıkan meydanlara çıkan siz değerli halkımıza selâm ve saygılarımızı sunuyoruz. Cumhurbaşkanımızın ve devletimizin temsilcisi olarak; Sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısına uyarak buralara toplandığınız için milli iradeye sahip çıktığınız için sizlere şükranlarımızı sunuyoruz.
Millet işte, bir arada. Millet burada devlet burada. Devlet ve millet arasında hiç bir fark yoktur. Millet olarak devleti oluşturuyoruz. Bizler, sizlerin emrindeyiz. Bütün vatandaşlarımızla gurur duyuyoruz, sizlere teşekkür ediyoruz.Hepiniz sağ olun, var olun, Allah'a emanet olun" dedi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

HTML Hit Counter
Bu Sayfanın Tıklanma Sayısı

Free Counters
Kaç Bilgisayar Üzerinden Giriş Yapıldı
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN