404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

SPORCULAR ERMENEK KAMPINDAMilli Bayan Bisiklet Sporcularımız Türkiye Şampiyonası hazırlıkları için Ermenek’te kampa girdi.


27-31 Temmuz tarihleri arasında Sivas ilinde yapılacak olan bisiklet Türkiye şampiyonası hazırlıkları için Milli Sporcularımız, Ermenekli takım antrenörleri Barış ÜNLÜ ile ilçemize geldiler. Eski milli sporcu olan Türkiye Bisiklet Federasyonu Teknik kurul üyesi Barış ÜNLÜ ile ilçemize gelen; Yıldız bayanlarda 2015 Türkiye Şampiyonu, Yol bisikleti genel klasman birincisi Fatma SEZER, 2014 yıldız bayanlar Türkiye şampiyonu, Yol bisikleti genel klasman ikincisi Selver SEZER, Yıldız bayanlarda 2015 Türkiye ikincisi, Yol bisikleti genel klasman üçüncüsü İrem Ceren AKAN, Türkiye dağ bisikleti genel klasman birincisi Aybike ÜNLÜ Belediye Başkanımız Uğur SÖZKESEN’i makamında ziyaret ettiler.  Antrenör Barış ÜNLÜ “Ermenek, bisiklet sporu için çok uygun. Daha önceki yıllarda bunu denedik ve gördük. Ermenek kampından sonra sporcularımız yüksek bir performans sergiledi, misafirperverliklerinden dolayı Belediye Başkanımıza da teşekkür ederiz” diyerek memnuniyetlerini dile getirdi. 

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

HTML Hit Counter
Bu Sayfanın Tıklanma Sayısı

Free Counters
Kaç Bilgisayar Üzerinden Giriş Yapıldı
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN