404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

6 BİN ADET KATRAN VE ÇAM FİDANI DAĞITILDISarıveliler Belediyesinin vatandaşlara ücretsiz fidan dağıtımını sürdürüyor. Bu kapsamda 6 bin adet katran ve çam fidanı dağıtıldı.

Belediye hizmet binası önünde gerçekleşen fidan dağıtım töreninde konuşan Belediye Başkanı Sayın Hayri Samur, "Belediye olarak altyapı hizmetlerinin yanında ilçenin yeşil alana kavuşması için bir yandan da ağaçlandırma çalışmalarına devam edilmektedir."dedi.
Ermenek Orman İşletme Müdürlüğünden temin ettikleri 6 bin adet Katran ve Çam fidanının belediye görevlilerinin gözetiminde vatandaşlara ücretsiz olarak dağıtılmaya başlandığını belirten Belediye Başkanımız Sayın Samur, "Vatandaşlarımızdan, onlara vermiş olduğumuz bu fidanları bahçelerine dikmelerini, onlara çocukları gibi bakmalarını istiyoruz" dedi.

Sayın Samur, konuşmasının sonunda bu fidanların kendilerine verilmesinde her türlü desteği veren Ermenek Orman İşletme Müdürü Sayın Haşim Kabacık'a teşekkür etti. 
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN