404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

9 UZMAN HEKİM, 1 UZMAN DİŞ HEKİMİ, 1 ECZACI GELİYOR

Karaman'a 9 Uzman Hekim, 1 Uzman Diş Hekimi, 1 Eczacı Geliyor.

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü 72. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü ve 2016 Yılı 6. Dönem İstifa sonrası ve Açıktan Atama Kurası sonuçlarına göre İlimiz Kamu Hastanelerinde görev yapmak üzere farklı branşlardan 9 uzman hekim, 1 eczacı, 1 diş hekimi ve 1 biyomedikal tekniker ataması yapıldı.
Kamu Hastaneleri Birliği Karaman İli Genel Sekreteri Dr. Hasan Arslan konuyla ilgili yaptığı açıklamada, gelecek olan özellikle uzman hekimlerle sağlık tesislerimizde büyük bir rahatlama olacağını belirterek gerekli resmi işlemlerin ardından en kısa zamanda göreve başlayacaklarını açıkladı. Genel Sekreter Dr. Arslan atamaların Karaman’a hayırlı olmasını dileyerek atamalardaki desteğinden dolayı Karaman milletvekillerine de teşekkür etti.
Açıklanan atama listesine göre Karaman Devlet Hastanesine 2 genel cerrahi, 1 göğüs cerrahisi, 1 anestezi ve reanimasyon, 1 beyin cerrahisi, 1 acil tıp, 1 kardiyoloji, 1 ortopedi ve 1 göğüs hastalıkları uzmanı ile 1 biyomedikal teknikeri, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimize 1 diş hekimi gelirken Ermenek Devlet Hastanesine de 1 eczacı geliyor.
Ataması yapılan uzman hekimler arasında daha önce Karaman Devlet Hastanesinde çalışan Genel Cerrahi Uzmanları Op. Dr. Yıldıray Kuruçay ve Doç. Dr. Ahmet Aslan ile Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Gökhan Reşitoğlu ’nun da Karaman Devlet Hastanesinde yeniden göreve başlayacakları bildirildi. 

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN