404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

ALTINSOY, HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNDEN AYRILDI


Halk Sağlığı Müdürü Dr.Ali Rıza ALTUNSOY sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada; "2013 yılı Aralık ayından beri yürütmekte olduğum İl Sağlık Müdürlüğü ve 2012 yılı Nisan ayından bu yana yürütmekte olduğum Halk Sağlığı Müdürlüğü görevlerimden bugün itibari ile ayrılıyorum.Görev yaptığım sürece ''Hakkın Rızasının Halkın Duası'' ile olduğunu düstur edinip , İlimiz halkına sağlık adına elimden geldiğince en iyi hizmetleri sunmayı amaçladım.
Görev yaptığım süre içerisinde çocuğum gibi emek vererek, gece gündüz demeden ekip arkadaşlarım ve tüm kurum personelimin desteği ile ilimize daha iyi hizmet verebilmek için çalıştık.Mutlulukla ,heyecanla,azimle ve severek çalıştığım her günüm eşsiz ve anlatılmazdı. Başardığımız işler ve tanıdığım iyi insanlarla birçok tecrübe edindim. Dolu dolu geçen bu dörtbuçuk yılda hedefim , hiçbir zaman bulunduğum konumda kalıcı olmak değil , hizmet verdiğim alanlarda en iyi işleri yaparak güzel bir miras bırakmaktı. Arkama dönüp baktığımda huzurla yad edeceğim bir hizmet bırakıyorum.
Bu sürede bana desteklerini esirgemeyen , Valimiz Sayın Süleyman TAPSIZ' a ,Karaman ili eski Valisi Sayın Murat KOCA' ya , her iki Müdürlükteki tüm mesai arkadaşlarıma , Siyasi Parti Teşkilat ve Yöneticilerine ve Saygıdeğer Karamanlı Hemşerilerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum."
dedi.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN