404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

AV KORUMA FAALİYETLERİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYORÜlkemiz av ve yaban hayatı kaynaklarının gelecek nesillere aktarılmasını hedefleyen Bölge Müdürlüğümüz faaliyet alanında, koruma ve kontrol çalışmaları hız kesmeden devam etmektedir. Bu bağlamda Konya, Karaman, Aksaray ve Nevşehir illerinde bulunan Şube Müdürlüklerimiz 2016 yılı başından bu yana av koruma ve kontrol faaliyetlerinde yaptıkları kontrollerde: 2500 avcı kontrol edilmiş, 260 usulsüz avlanan şahsa av kabahat tutanağı düzenlenerek 200.000 TL. idari para eczası uygulanmış, 55 adet av tüfeği, 18 araç ve gereç ile avlanan 85 adet hayvana el konularak 50.000 TL. tazminat cezası uygulanmıştır. Bu yıl ayrıca 8.035 adet av pulu satışından 822.810 TL gelir elde edilmiştir. Elde edilen gelirler av ve yaban hayatı için harcanmaktadır.

Kamuoyunun yaban hayatının korunmasında ve devamlılığında desteklerini bekliyor, Ülkemizde gelecek nesiller için sürdürülebilir bir yaban hayatı diliyoruz.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba,pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğanher türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen yazara ve yorumcuya aittir.///NOT:Medya Ermenek sitesinde makalesi yayınlanan yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Düzenleme | Copyright © 2013-2017 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN