404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

AV KORUMA FAALİYETLERİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYORÜlkemiz av ve yaban hayatı kaynaklarının gelecek nesillere aktarılmasını hedefleyen Bölge Müdürlüğümüz faaliyet alanında, koruma ve kontrol çalışmaları hız kesmeden devam etmektedir. Bu bağlamda Konya, Karaman, Aksaray ve Nevşehir illerinde bulunan Şube Müdürlüklerimiz 2016 yılı başından bu yana av koruma ve kontrol faaliyetlerinde yaptıkları kontrollerde: 2500 avcı kontrol edilmiş, 260 usulsüz avlanan şahsa av kabahat tutanağı düzenlenerek 200.000 TL. idari para eczası uygulanmış, 55 adet av tüfeği, 18 araç ve gereç ile avlanan 85 adet hayvana el konularak 50.000 TL. tazminat cezası uygulanmıştır. Bu yıl ayrıca 8.035 adet av pulu satışından 822.810 TL gelir elde edilmiştir. Elde edilen gelirler av ve yaban hayatı için harcanmaktadır.

Kamuoyunun yaban hayatının korunmasında ve devamlılığında desteklerini bekliyor, Ülkemizde gelecek nesiller için sürdürülebilir bir yaban hayatı diliyoruz.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN