404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

AYŞENUR ESLEM KARA, MEMNUNİYET ANKETİ ÖDÜLÜ’NÜ ALDIGençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gençlerin serbest zamanlarını kültürel, sportif ve sosyal faaliyetlerle değerlendirmeleri amacıyla kurulan Gençlik Kamplarına katılan gençlerin memnuniyetlerini ölçmek ve değerlendirmek için yapılan ankete katılım sağlayanlara ödülleri dağıtılmaya başlandı.
2016 Yaz Dönemi Mersin Silifke Ekonomi Kampı (Deniz Kampı) memnuniyet anketine katılan öğrenciler arasından yapılan çekiliş sonucu Karaman Cahit Zarifoğlu İmam Hatip Ortaokulu 7. sınıf öğrencisi Ayşenur Eslem Kara birinci oldu.
Sonuçların açıklanmasının ardından Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık’ı makamında ziyaret eden Kara, anketler sonucu birinci seçilmesinden dolayı mutlu olduğunu ifade ederek, kamp hakkında Kısacık’a bilgi verdi.
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen projelerde yer almaktan dolayı mutlu olduğunu dile getiren Kara, sözlerine şöyle devam etti:
“ Çok güzel bir kamp dönemi geçirdik. Tekrar olsa yine giderim. Özellikle kamp dönemi boyunca liderimiz bizimle çok yakından ilgilenerek her konuda yardımcı oldu. Kampta farklı bölgelerden yeni arkadaşlarla tanışma fırsatımız oldu. Kampta en mutlu olduğum faaliyet ise düzenlenen gece etkinlikleri oldu. Gruplara ayrılarak yarışmalar yaptık, şarkılar söyledik ve tarihi yerleri gezdik. Her şey çok güzeldi. Bizlere böyle bir fırsatı sunan Gençlik ve Spor Bakanlığımıza kendim ve arkadaşlarımın adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.


Ziyaret, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık ve Gençlik Merkezi Müdürü Şabettin Gezen tarafından memnuniyet anketi birincisi Ayşenur Eslem Kara’ya ödülünün takdim edilmesinin ardından sona erdi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN