404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

BASIN BÜLTENİ


  ​Ülkemizde son günlerde yaşanan terör saldırılarında şehit olan meslektaşlarımız için İl Emniyet Müdürlüğümüz başsağlığı dileklerinde bulunmak ve desteklerini göstermek için halkımız, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri tarafından ziyaretçi akınına uğramıştır. Bu ziyaretler sırasında teşkilatımıza başsağlığı dileklerinde bulunulmuş, Kuran-ı Kerim okunarak şehitlerimiz için dualar edilmiş, Kuran-ı Kerim ve Bayrak hediye edilmiştir.
Ülkemizin acılar yaşadığı bugünlerde bizleri yalnız bırakmayarak her zaman desteklerini bizden esirgemeyen tüm Karamanlı vatandaşlarımıza sonsuz teşekkürü bir borç bilir, bu uğurda vatan savunması için kanımızın son damlasına kadar mücadelemizin süreceğini bilmelerini isteriz.

 Bu vesileyle Karaman Emniyet Müdürlüğü olarak aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, kederli ailelerine başsağlığı, gazi olan arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizle acil şifalar diliyoruz.​
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.




























YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN