404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Görüntüleme Facebookta Paylaş

BELEDİYE BAŞKANI ÇALIŞKAN’DAN GECE YARISI KAR MESAİSİ        Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, dün akşam saatlerinde başlayan ve gece saatlerinde şiddetini artıran kar yağışından dolayı belediye ekiplerince yürütülen kar temizleme çalışmalarını denetledi.
    
        Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, beraberindeki Başkan Yardımcıları Duran Kabaağaç, Abdullah Bağırgan ve Meclis Üyesi Mustafa Sarı, fen işleri ekiplerince yürütülen kar temizleme çalışmalarını yakından takip etti. 
    
        “Vatandaşlarımızın kar yağışından dolayı herhangi bir aksaklık yaşamamaları için 24 saat hazır vaziyette” diyen Başkan Çalışkan şunları kaydetti: “ Karaman Belediyesi olarak kış öncesinde yoğun kar yağışı karşısında herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için hazırlıklarımızı tamamlamıştık. Çok şükür beklediğimiz kar yağışı Karaman’da başladı. Gece saatleri itibari ile şiddetini artıran kar yağışı ile birlikte ekiplerimiz vakit kaybetmeden sahaya indi. Kar küreme, tuzlama çalışmalarımız şehrimizin dört yanında sürüyor.” 


Kar Küreme ve Tuzlama Çalışmaları Sabah Saatlerine Kadar Devam Etti
            Gece saatlerinde belediye ekiplerince başlatılan kar küreme ve tuzlama çalışmaları sabahın ilk saatlerine kadar devam etti. Şehir genelinde büyük bir aksaklık yaşanmadı. Belediye Fen işleri müdürlüğüne bağlı ekipler, sabah saatleri itibari ile çalışmalarına devam etti. Özellikle sağlık kuruluşları ve eğitim kurumlarına ulaşımın sorunsuz bir şekilde sağlanması için bu kurum ve kuruluşlara giden güzergâhlar üzerinde çalışan ekipler daha sonra ara sokaklar ve işlek caddelerde çalışmalarına devam ediyor.

Belediyeden Vatandaşlara Uyarı!
        Kar küreme ve tuzlama çalışmalarında görev alan belediye personeli 24 saat hazır halde bulunuyor. Karaman Belediyesince yapılan açıklamada: “Kar yağışı ve buzlanma nedeni ile vatandaşlarımızın herhangi bir sorun yaşamamaları için ekiplerimiz 24 saat hazır halde bulunmaktadır. Sıcaklık değerlerindeki düşüşten dolayı özellikle akşam saatlerinde buzlanma beklenmektedir. Vatandaşlarımızın trafikte dikkatli olmalarını, mümkünse toplu taşıma araçlarını kullanmalarını, araçlarıyla kar lastiği veya zincirsiz trafiğe çıkmamalarını, önemle rica ederiz” denildi.

  
  
  
  
  
  
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN