404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

ÇALIŞKAN’DAN İSTANBUL-BEŞİKTAŞ TERÖR SALDIRISINA KINAMAKaraman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan dün akşam saatlerinde İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde polislerimize yönelik düzenlenen terör saldırısını kınayan bir mesaj yayımladı.
Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan mesajında şu ifadelere yer verdi; “ Dün akşam saatlerinde İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde, futbol müsabakası sonrasında bölgenin güvenliğini sağlamakla görevli çevik kuvvet ekiplerine yönelik kalleşçe bir bombalı saldırı gerçekleştirilmiştir. Saldırı nedeni ile ilk belirlemelere göre 30’u polis 8’i sivil olmak üzere 38 vatan evladımız şehit olmuştur. 155 kişi de yaralanmıştır.
Bu hain terör saldırıları milletimizin birliğini ve huzurunu, vatanımızın bölünmez bütünlüğü hedef alan kalleş saldırılardır. Bu saldırılarla kalleşler bu aziz milleti devletine ve birbirine karşı güvensiz hale getirerek bu topraklar üzerindeki hain emellerine ulaşmak istemektedirler. Ama bunu asla başaramayacaklar.
Bu hain saldırılar karşısında sabırlı olarak dik duruşumuzdan taviz vermeden, millet olarak bu mübarek günlerde birbirimize daha da kenetlenmeliyiz. Askerimizin, polisimizin ve masum sivillerin canına kast eden hain terör eylemlerini bir kez daha şiddetle, nefretle ve lanetle kınıyorum.

Hain saldırı sonucu şehit düşen güvenlik güçlerimize Allah'tan Rahmet, ailelerine ve sevdiklerine başsağlığı ve yaralılara acil şifalar dilerim. Milletimizin başı sağolsun"
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN