404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

ÇALIŞKAN’IN MEVLİD KANDİLİ MESAJIKaraman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan Mevlid Kandii dolayısı ile bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Çalışkan mesajında; “Mübarek Mevlid Kandili’nin tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Başkan Çalışkan yayımladığı mesajında şunları kaydetti;

“Mübarek gecelerin, Kandillerin toplum hayatımızda çok özel bir önemi ve vazgeçilmez bir yeri vardır. Tüm insanlığa rahmet olarak gönderilen sevgili Peygamberimizin doğumu vesilesiyle kutladığımız Mevlit Kandili de bu özel günlerin en başında yer almaktadır. Sevgili peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V)’in doğumuyla birlikte tüm insanlığın önünde aydınlık bir devir açılmıştır.

Âlemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz’in doğumu vesilesiyle kutladığımız ve sayısız manevi güzelliğin yaşandığı bir Mevlid Kandili’ne daha kavuşmanın heyecanı ve sevincini hep birlikte yaşıyoruz. Böyle günleri ve geceleri vesile kabul ederek, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı artırmalıyız

Manevi duyguların en üst seviyeye çıktığı böylesine güzel bir günde tüm hemşehrilerimin ve İslam Alemi’nin Mevlid Kandili’ni en samimi duygularımla tebrik eder; memleketimize, ülkemize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyorum”


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN