404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ÇAY BAHANE SOHBET ŞAHANE!

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine devam eden Gençlik Merkezi yeni bir proje ile gençlerin karşısında. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 81 ilde hayata geçirilen ‘Çaya Geliyoruz’ projesi ile gençlik merkezi çalışanları gönüllü gençleri evinde ziyaret ederek sıcak bir çay eşliğinde gönül bağını güçlendiriyor.
Karaman’da faaliyetlerine aralıksız devam eden Gençlik Merkezi yeni projeleri ile gençlerle bir arada olmaya devam ediyor. Her fırsatta gönüllü gençlerle birlikte sosyal sorumluluk projesine imza atan gençlik merkezi bu kez de Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen ‘Çaya Geliyoruz’ projesi ile ''Gönül ne çay ister ne çayhane, gönül ''sohbet" ister çay bahane" diyerek akşamları gençlik merkezine faaliyetlere katılan gençlerin çay muhabbetine evlerine misafir oluyor.
Proje hakkında bilgi veren Gençlik Merkezi Müdürü Şabettin Gezen,” Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından 81 il de Gençlik Merkezlerimizi kapsayan ‘Çaya Geliyoruz’ projesinin Karaman ayağını haftanın belirli günlerinde faaliyetlerimize katılan gönüllü gençlerimizin evlerine ziyaretler düzenleyerek gerçekleştiriyoruz. Bu hafta ise ziyaretimizi gençlik merkezimizin aktif gönüllü üyelerinden Mehmet Ercan’ın evine konuk olarak gerçekleştirdik. Ziyaretimizde gönüllü gencimizin ailesi ile tanışıp katıldığı faaliyetler hakkında konuştuk” dedi.
Gençlik ve Spor Bakanlığımızın gönüllü gençlerimizle gönül bağımızı kuvvetlendirmek adına böyle bir projeyi uygulamaya koyduğunu belirten Gezen, sözlerine şöyle devam etti:
“Yeni gençlik merkezimiz aktif hale geçtiğinden bugüne gönüllü gençlerimizle birlikte birçok sosyal sorumluluk projesine imza attık. Gençlerimizden Allah razı olsun hiçbir görevden kaçmayarak her projede ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştılar. Bizlerde bu projeyi fırsat bilerek bizleri yalnız bırakmayan gençlerimizin evini ziyaret ederek sıcak bir çay eşliğinde hem aileleri ile tanışıyor hem de faaliyetlerimiz hakkında konuşuyoruz. Ziyaretlerimiz haftanın belirli günlerinde devam edecek” ifadelerini kullandı. Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN