404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

CHP GENEL BAŞKANINA TEPKİM


Değerli Basın Mensupları;
Ben  Konya Cumhuriyet Halk Partisi üyesiyim. 2002-2004 yıllarında Selçuklu ilçe başkanlığı, 2008-2010  yıllarında Selçuklu ilçe  yöneticiliği, 2011-2013  yıllarında  örgütlerden sorumlu il başkan yardımcılığı yaptım. Konya CHP  üyesiyim.

CHP genel başkanı Kemal Kılıçtaroğlu  geçtiğimiz günlerde Adana'da  mitingde  kürsüde hayatı  boyunca   CHP’ye, Cumhuriyet’e, Türk Ordusuna karşı çıkmış, Feto örgütünün  tüm düzmece belge, iddianame, dava ve  söylemlerini savunmuş,  yeminli Feto  avukatı  Nazlı Ilıcak’ı, hayatını  Cumhuriyet, Atatürk ve Türk  değerlerini  aşağılamaya adamış, Ergenekon ve balyoz davalarında  Feto'nun düzmece belgelerini  yayınlama misyonunun elebaşısı, yabancı istihbarat örgütlerinin  ileri karakol elemanı Ahmet Altan’ı, hayatlarında  CHP 'ye oy vermemiş, verilmemesi için çağrıda bulunmuş  birçok  Feto ve Pkk  işbirlikçisini  alkışlatma cüretini göstermiştir.

CHP genel başkanının bu tavrı CHP 'nin kuruluş felsefesine, Kuvayı Milliye ruhuna aykırıdır. CHP  darbeci ve terör örgütü Feto’nun şakirtlerini savunacağı  bir parti değildir. CHP  genel başkanı  15 Temmuz darbe girişimi sonrasında  Yenikapı mitinginde   kürsüde  darbeci Feto örgütünü kınayan tek kelime söylememiş, Feto örgütüne dair  eleştiri yapmamıştır. Danışman ve parti üyesi iki şahıs  Feto örgütü soruşturmasına dahil edilmiştir. CHP genel başkanı bu konuda  suskundur. Emniyet genel müdürlüğü eski istihbarat dair başkanı Sabri Uzun  İN adlı kitabında  Baykal kasetinin  yayından önce Fetocular tarafından  üçüncü olarak   O dönem grup başkan vekili olan Kemal Kılıçtaroğlu’na götürüldüğünü yazmış   CHP nin sayın genel başkanımız bu konuda açıklama yapmamıştır.

CHP genel başkanı   HDP genel başkanı ve milletvekillerini savunmaya çalışmaktadır. Yıllar boyu  PKK terör örgütü ile bağını sürdüren, polislerimizi, askerlerimizi şehit eden  PKK örgütüne  açıktan hiç tepki göstermeyen, terör eylemlerini kutsayan  HDP  milletvekillerini savunacak parti CHP olmamalıdır. Genel başkanımızın görevlendirdiği  CHP  milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun  SUR raporu  terörle mücadele eden asker ve polislerimizin moralini bozmak amacıyla hazırlanmış, önyargılı ve  hiç terör örgütü eleştirisi  yapmayan   CHP'nin utanç raporudur.  "Seçimle gelen seçimle gider diyen " sayın genel başkanımız Doğu ve Güneydoğu’da   seçimlerin demokratik  yapıldığını zannetmektedir. PKK örgütünün baskısı nedeniyle yüzlerce ilçesinde CHP örgütü olmadığı için  seçimlerdeki  PKK baskısından habersizdir.

CHP  öylesine büyük partidir ki  cumhuriyeti kuran  ancak hayatını cumhuriyet düşmanlığıyla geçiren  Ali Bulaçları, eski Maocu  dönek Feto’nun  ceridecisi Şahin Alpayları, CHP 'ye oy vermeyin diyen  Altan kardeşleri, Diyarbakır  meydanına  cumhuriyet ve devri karşıtı  isyancı Şeyh Sait'in heykelini  diken PKK işbirlikçilerini   alkışlatanlardan   daha büyüktür.

CHP‘nin emekçileri  taşradaki  yiğit savunucular  gün gelecek bu tür  davranışların hesabını en yakın kurultayda soracaktır.

Türkiye’deki  yüreği CHP için çalanlara ve halkımıza duyurmayı borç bildim. Saygılarımla.    


BAHRİ KILINÇEL
1953   AFYON- DİNAR doğumlu. 25  yıl Türk silahlı kuvvetlerinde   astsubay olarak görev yaptı. 2001  yılında  KONYA   CHP  örgütüne üye oldu.  3 yıl Selçuklu ilçe başkanlığı, ilçe yöneticiliği yaptı. 2010 yılında  KONYA  CHP   Örgütlerden sorumlu il başkan yardımcılığı yaptı.2005 yılında KONTV   de düzlem programında   Baykal  ve Önder Sav  ikilisinin  partiyi  getirdiği  noktayı  eleştirdiği için   Baykal'a  eleştiriden   il disiplin kurulunca  kınama cezası  ile cezalandırıldı.

Yeni meram, Pusula  Gazetelerinde köşe yazarlığı yaptı. Halen  Anadoluda Bugün Gazetesinde  köşe yazarlığı yapmaktadır.  Aydınlar Ocağı, Türk Ocağı, Atatürkçü Düşünce  Derneği, Ispartalılar Yrd. Derneğinde   Sarıkamış savaşının perde arkası, Enver paşa, Nazım Hikmet, Sovyet Devrimi, Terörle mücadele konularında  konferanslar verdi. Kontv, Suntv, Kanal42’de   Sarıkamış  Savaşını, savaşçıları ve şehitlerimizin anılmasına 16 yıldır öncülük etmiş ve TV   P programlarında  1915   Sarıkamış’ta ne oldu  konularında  konuşmalar yapmıştır.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN