404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

ERMENEK KAYMAKAMI EYYÜP GÜNGÖR’DEN İL MÜDÜRÜMÜZE VEDA ZİYARETİErzincan İli Otlukbeli İlçesi Kaymakamlığına atanan İlimiz Ermenek Kaymakamı Eyyüp GÜNGÖR İl Müdürümüz Orhan ÖZÇALIK’a veda ziyaretinde bulundu.
Kaymakam GÜNGÖR Ermenek ilçesinde İl Müdürlüğümüz ile görev süresi boyunca tarımsal alanda bir çok çalışma yaptıklarını belirterek, bu anlamda özellikle Göksu-Taşeli Havzası Kalkınma Projesinin bölge için büyük önem taşıdığını söyledi. Geldiği günden bugüne Ermenek’in kalkınması ve halkının refahı için yoğun bir mesai ile çalıştığını ifade eden GÜNGÖR bu anlamda Göksu-Taşeli Havzası Kalkınma Projesinin Karaman İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün büyük emek ve gayretleri ile hayata geçirildiğini ifade ederek projenin hayata geçmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

İl Müdürümüz Orhan ÖZÇALIK ise Kaymakam Eyyüp GÜNGÖR’e ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, Ermenek ilçesinin bulunduğu bölgesel şartlar itibariyle özel bir konuma sahip olduğunu, bu kısıtlı arazi şatları nedeni ile tarımsal gelirinin yetersiz olduğunu ve bu şartlarda tarımsal anlamda en yüksek gelirin elde edilmesi için çeşitli çalışmalar yürüttüklerini ifade etti. İl Müdürü ÖZÇALIK Ermenek İlçesinin de içinde yer aldığı Göksu-Taşeli Havzası Kalkınma Projesinin bölge tarımına ivme kazandıracağını söyleyerek Kaymakam GÜNGÖR’e yeni görev yerinde başarılar diledi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN