404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

ERMENEK'TE TİYATROErmenek Belediyesi Kadın Meclisinin girişimiyle, Ermenek Belediyesi sponsorluğunda, Arslanköy Kadınlar Tiyatro Topluluğu, Ümmiye koçak’ın yazıp yönettiği ‘Baba Ben Geldim’ adlı oyun ile Ermenek’te sahne alacak. Ardından ‘Yün Bebek’ adlı sinema filmi gösterimi yapılacaktır.
     Ümmiye Koçak tarafından 2001 yılında kurulan ardından beyaz perdeye taşıdıkları ‘Yün Bebek’ sinema filmi ile adlarından oldukça çok söz ettiren grup, yeni tiyatro sezonu içerisinde sahneye koyduğu ‘Baba Ben Geldim’ adlı tiyatro ile Ermenek Belediyesi Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Salonunda sahne alacak. Topluluk üyesi kadınların, köy ile şehir arasına sıkışmış bir ailenin yaşam mücadelesini anlattıkları oyunda, tiyatronun kurucusu ve oyunun yazarı Ümmiye Koçak'ın yanı sıra, Duygu Koçak, Ayfer Şen, Seher Dağdur, Emine Gürlek, Necla Tuğral görev alacak.
     Tiyatro gösterilerinin ardından ‘Yün Bebek’ filmi yine Ermenek Belediyesi Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Salonunda gösterime girecek. ‘Yün Bebek’ filmi:
Yazan - Yöneten : Ümmiye KOÇAK
Yapımcı : Gürhan ÖtünSenaryo Danışmanı: Fuat Demirhanİkinci yönetmen: Yasin KorkmazGörüntü Yönetmeni: Kadir BazikiSes Operatörü: Mehmet Dahaoğlu Proje ve reklam danışmanı: Gökhan Şahin

Tüm halkımız davetlidir.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN