404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

ESER VE TOKALI AİLELERİNE VALİ TAPSIZ’DAN ANLAMLI ZİYARETVali Süleyman Tapsız, ilimizdeki dar gelirli ailelere yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.
Ziyaretler kapsamında Vali Tapsız, eşi hanımefendi Dr. Ayşe Tapsız, Vali Yardımcısı Dr. Sezer Işıktaş, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Servet Türegün’ün katıldığı bir dizi ziyaretler gerçekleştirildi.
İlk olarak Mukaddes Eser isimli vatandaşımızın evine konuk olan Vali Tapsız, kış ayının getirdiği zorluklara karşı yaşamını sürdürmeye çalışan dar gelirli vatandaşımız Eser ile bir süre hasbihal ederek talep ve sorunlarını dinledi. Evinde tek başına yaşayan Mukaddes Eser’den yaşadığı sıkıntılar hakkında bilgiler alan Vali Tapsız, ilgili kurum müdürlerine talimat vererek ihtiyaçlarının giderilmesi yönünde çalışma yapmalarını istedi.
Daha sonra Teslime Tokalı isimli vatandaşımızın evine konuk olan Vali Tapsız, durumu hakkında bilgiler aldığı vatandaşımızın sorun ve isteklerini dinledi. Tek başına yaşadığı belirlenen vatandaşımızın kış ayını rahat ve güvenli bir şekilde çıkarabilmesiyle birlikte diğer ihtiyaçlarının da karşılanması için gerekenlerin yapılacağını söyleyen Vali Tapsız, sosyal devlet olmanın bilinci içerisinde ilimizde yaşayan tüm ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın tek tek belirlenerek gereken maddi ve manevi her türlü desteğin verileceğini söyledi.
Ziyaretlerde, devletin sıcak ve güler yüzüyle tanışan ailelerin, unutulmamaktan ve hatırlanmaktan dolayı duydukları mutluluk gözlerinden okunurken, kendilerini bu kış gününde ziyaret eden ve sorunlarını dinleyerek dertlerine ortak olan Vali Süleyman Tapsız ve eşi hanımefendi Dr. Ayşe Tapsız’a şükranlarını ve teşekkürlerini ifade ettiler.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN