404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

GENÇLER JUDO İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI SONA ERDİKaraman’da, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde 5 Aralık Pazartesi günü Judo Salonu’nda düzenlenen okullararası gençler judo il birinciliği müsabakaları yaklaşık 30 sporcunun katılımı ile gerçekleşti. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık’ın da yerinde izlediği müsabakalarda ter döken minik sporcular il birinciliği için kıyasıya mücadele etti.
Zorlu ve çekişmeli geçen müsabakalar sonunda erkekler kategorisinde birinci olan sporcular 50 kiloda Samet Serçeli, 55 kiloda Mehmet Serçeli, 60 kiloda Muhammet Ali Akkuş, 66 kiloda Tolgahan Seval olurken kızlar kategorisinde ise bu isimler 40 kiloda Ayşe Elyiğit, 44 kiloda Cahide Ege, 48 kiloda Ezgi Karademir, 57 kiloda Aynur Elyiğit ve 70 kiloda Beyza Nur Arı oldu. Müsabakalar sonunda kategorilerinde dereceye giren sporcular gerçekleştirilecek olan judo federasyonu tarafından düzenlenecek olan grup müsabakalarında Karamanı temsil etme hakkı elde ettiler.
Ödül töreninin ardından sporcuları tebrik eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık,“ İlimizde okul sporları faaliyetleri kapsamında farklı spor dallarında müsabakalarımız devam ediyor. Öğrencilerimizin müsabakalara gösterdiği ilgi ve katılım bizleri oldukça memnun etti. Yeni dönemde okul sporları bünyesinde müsabakalara katılan tüm okullarımıza ve öğrencilerimize başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.
Müsabaka sonunda dereceye giren sporculara madalyaları ve başarı belgeleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, Judo İl Temsilcisi Ahmet Ömre Türe ve antrenörler tarafından verildi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN