404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

GENÇLERDEN BİLGİSAYAR EĞİTİMLERİNE YOĞUN İLGİGENÇLİK MERKEZİ’NDE BİLGİSAYAR KULLANIMI EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi Bilim ve Teknoloji Kulübü bünyesinde devam eden Bilgisayar Kullanımı Eğitimleri gençlerden yoğun ilgi görüyor.
Karaman’da bilgisayar öğrenmek isteyen ve bilgisayar bilgisini daha üst düzeye çıkarmak isteyen gençler Gençlik Merkezi ve Halk Eğitim Merkezi tarafından ortaklaşa düzenlenen bilgisayar kullanımı eğitimlerine gidiyor. Gençlik Merkezi bünyesinde hafta da üç gün Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri eğitmen Sümeyye Uzun tarafında verilen eğitimlerde yaklaşık 24 kursiyer eğitim görüyor.
Eğitimlerin oldukça verimli geçtiğini belirten Uzun, “ Gençlik Merkezi’nin Bilim ve Teknoloji Kulübü bünyesinde verdiğimiz bilgisayar kullanımı eğitimlerimiz haftada üç gün olarak devam ediyor. Öğrencilerimiz Cumartesi ve Pazar grubu olarak ikiye ayrılıyor. Cuma günleri dersi kaçıranlar ya da tekrar etmek isteyenler için bir önceki haftanın tekrarı yapılıyor. Kursiyerlerimiz genelde üniversite ve üniversite mezunu öğrencilerden oluşuyor. Eğitimlerimizde genel olarak ise bilgisayar kullanım becerisi, word, excel, powepoint ve bilgisayar kullanımı konusunda çeşitli teknikleri öğreniyoruz. Eğitimlerimizin sonunda ise başarılı olan kursiyerlerimize bilgisayar sertifikası verilecektir” dedi.

Gençlik merkezi bünyesinde ücretsiz eğitimlerin devam ettiğini belirten Gençlik Merkezi Müdürü Şabettin Gezen ise ” Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan ve sokaklardan kurtarmak, onlara enerjilerini daha farklı bir şekilde harcayabilecekleri alanlar oluşturmak amacıyla açtığımız bu eğitimlerimize tüm gençlerimizi bekliyoruz" diye konuştu.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN