404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

GENÇLİK MERKEZİ VE KYK’DAN GÜVENLİK GÜÇLERİNE DESTEK ZİYARETİKaraman’da, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi ile Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü tarafından İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığına bir dizi ziyaret düzenlendi.
Gençlik Merkezi Müdürü Şabettin Gezen, KYK İl Müdürü Enver Yazıbaşı, Hatuniye Yurdu Müdür Vekili Hüseyin Paylan, Manevi Rehberler Halil İbrahim Coşkun, Tuba Evci, gençlik liderleri, KYK öğrencileri ve gönüllü gençler içinde bulunduğumuz zor günlerde güvenlik güçlerini yalnız bırakmayarak İl Emniyet Müdürü Levent Tutuk ve Garnizon Komutanı J. Alb. İlhan Şen’i ziyaret ederek taziye dileklerinde bulundular.   
Gençlik Merkezi Müdürü Şabettin Gezen, terör saldırıları sonucu şehit olan emniyet mensuplarını rahmetle andıklarını belirterek, onların bu ülkenin sınırlarını, bayrağını ve değerlerini korumak için şehit olduklarını belirterek İl Emniyet Müdürü Levent Tutuk'a günün anısına Türk Bayrağı ve Kur'an-ı Kerim hediye etti.
İl Emniyet Müdürü Levent Tutuk ise, bu tür ziyaretlerin emniyet camiası için çok önemli olduğunu belirterek, Gençlik Merkezi ve Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü çalışanlarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
İl Jandarma Komutanlığına düzenlenen ziyarette ise Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürü Enver Yazıbaşı, son günlerde yaşanan terör olaylarında şehit olan asker ve polislerimiz için başsağlığı diledi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN