404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

GURBETÇİLER, İNDİRİMLİ MUAYENE OLACAKLARHollanda Sivaslılar Platformu, Hollanda’da yaşayan gurbetçilerin indirimli ve daha iyi bir sağlık hizmeti alabilmeleri için Medicana Sivas Hastane Müdürlüğüyle bir kurumsal sağlık anlaşmasına imza attı. Düzenlenen imza törenine Sivas Medicana Hastanesi Genel Müdürü Şerafettin Demiray, Hollanda Sivaslılar Platformu  Başkanı İbrahim Çitil ile Sivas Şehir Kültürünü Yayma ve Yaşatma Derneği Başkanı, aynı zamanda Hollanda Sivaslılar Platformu Sivas Temsilcisi Ahat Türkmenoğlu katıldı.
Her iki taraf arasında yapılan sözleşme gereği; Hollanda’da yaşayan gurbetçiler de artık Sivas Medicana Hastanesi’ndeki sağlık hizmetlerini indirimli olarak alabilecek. Tatillerini Türkiye’de geçirecekler, Medicana’nın sağlık hizmetlerini daha iyi alabilmeleri için başta  dernek üyeleri, dernek üyelerinin yakınları, aileleri yüzde 25 indirimle sağlık hizmetlerini indirimli bir şekilde alacaklar.
İmza töreninde Medicana Sivas Hastanesi Genel Müdürü Şerafettin Demiray, kurumsal sağlık anlaşmalarına Hollanda Sivaslılar Paltformu’nu vede yurtdışında yaşayan gurbetçilerimizi de dahil etmiş olmaktan mutluluk duyduklarını ifade ettiği konuşmasında, ‘’Medicana Sivas Hastanesi olarak yapmış olduğumuz kurumsal anlaşmaları çok önemsiyoruz. Hastanemizde vermiş olduğumuz hizmetlerin geniş kesimlerce kabul görmesi ve Sivaslıların teveccühünü kazanmış olmak bizleri onurlandırıyor. Hastanemiz uluslararası standartlarda sunmuş olduğu sağlık hizmetini, koruyucu ve bilgilendirici sağlık hizmetlerini, uygun ekonomik koşullarla sunmaktadır. Hollanda Sivaslılar Platformu ve Sivas temsilciiğiyle yapmış olduğumuz bu sözleşme bizleri oldukça memnun etmiştir. Sivaslılar Platformu Başkanımıza ve şahsında tüm gurbetçilerimize Hastanemiz hizmetlerinden yararlanabilecekleri bu sözleşmenin  hayırlı olması dileklerimi de iletmek istiyorum. ‘’dedi.
Sivas Şehir Kültürünü Yayma ve Yaşatma Derneği ve  Medicana Sivas Hastanesi yönetimiyle Hollanda’da yaşayan Sivaslıların tatillerinde sağlık hizmetlerinden nasıl faydalanacaklarına  ilişkin  samimi  bir görüşme gerçekleştirdiklerini ifade eden Hollanda Sivaslılar Platformu Başkanı İbrahim Çitil ise, ‘’Medicana Hastanesinin sağlık hizmetlerini Hollanda’daki çalışmalarından tanıdıklarını söyliyerek, ‘’Birlikte  imzaladığımız  sözleşme bizleri son derece mutlu etmiştir. Gurbetçilerimiz, Medicana Sivas Hastanesinin sağlık hizmetlerinden yüzde 25 indirimli olarak faydalanabilecekler. Bizlere bu  imkanı sunan hastane ve ekibine teşekkür ediyoruz.’’ dedi.

Sivas Şehir Kültürünü Yayma ve Yaşatma Derneği Başkanı, aynı zamanda Hollanda Sivaslılar Platformu Sivas Temsilcisi Ahat Türkmenoğlu’da,’’Daha önce dernek üyelerimiz için Medicana Sivas Hastanesi ile bir anlaşma imzalamıştık ve üyelerimizin lehine  çok güzel faydalar gördük. Şimdi de burada Hollanda’da yaşayan Sivaslılar için  bu güzel hizmetleri alacağız.’’ dedi. 


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN