404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

"HALEPTE SADECE KARDEŞLERİMİZ DEĞİL İNSANLIKTA ÖLÜYOR !"Karaman Kent Konseyi Başkanı Ali KONUKSEVEN Suriye'nin Halep şehrinde masum vatandaşlara yönelik vahşice gerçekleştirilen saldırılara sert tepki gösterdi. Sayın KONUKSEVEN; "Halepte sadece kardeşlerimiz değil insanlıkta ölüyor. Bu zulme sessiz Karaman Kent Konseyi Başkanı Ali KONUKSEVEN Suriye'nin Halep şehrinde masum vatandaşlara yönelik vahşice gerçekleştirilen saldırılara sert tepki gösterdi. Sayın KONUKSEVEN; "Halepte sadece kardeşlerimiz değil insanlıkta ölüyor. Bu zulme sessiz kalmayı vicdanlar kabul etmez" dedi.

Suriye'de beş yılı geride bırakan savaşta dün en korkunç günlerden birisi yaşandı. Muhaliflerin kontrolündeki Doğu Halep Beşşar Esed rejimi tarafından ele geçirildi, onlarca sivil sokak ortasında vahşice katledildi. Gerçekleştirilen bu katliama Karaman Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven sessiz kalmadı.

KONUKSEVEN:" Halep'te insanlığımız katlediliyor. Binlerce sivil kurtarılmayı bekliyor. Zulme sessiz kalmak sahip olduğumuz vicdanı da söküp atmak demektir. Masum insanlara yönelik zalim saldırılarda, her gün onlarca insan ölmekte, kalplerimizdeki yangın dağlar gibi yükselmekte, kadın, erkek, yaşlı, bebek ayrımı gözetmeden kardeşlerimize yapılan zulümler yüreğimizi dağlamaktadır. Yere düşen her damla kan, mazlumun gözünden dökülen her damla yaş, zihin ve gönül dünyamızı param parça etmektedir. Bizler zalimin yanında değil her daim mazlumun ve mağdurun tarafında olacağız. Dünyalık sevdası, güç ve iktidar tutkusuyla kör olmuş ve vicdanlarını kaybetmiş olanları unutmayacağız, affetmeyeceğiz. Sessiz kalmayacağız. Halep'in yanındayız." dedi.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN