404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

HALK ŞAİRİNDEN VALİ TAPSIZ’ A ZİYARETVali Süleyman Tapsız, şiirleriyle gönüllere hitap eden Halk Şairi Mustafa Turan’ı makamında kabul etti.
Şair Mustafa Turan ziyarette bugüne kadar yayınlanmış ve yayınlanmamış eserleriyle ilgili olarak Vali Tapsız’a bilgiler verirken, şairlerin yaşadıkları toplumlara karşı önemli sorumlulukları olduğunu dile getirerek, hayatın içerisinde yaşanan sevinçleri ve hüzünleri ortaya koydukları eserlerle dile getirdiklerini söyledi.
Vali Tapsız, halk şairi Mustafa Turan’ın ziyaretinden duyduğu mutluluğu ifade ederken, geçmişten günümüze yaşadığımız dünyada olanları ve olayları akıcı bir dille anlatabilmenin bir başka yolunun da şiir olduğunu dile getirerek, verdikleri eserleriyle toplumlara yön veren, iyi ve güzel adına yaşadığı coğrafyadaki insanlara rehberlik yapan halk şairlerimize dün olduğu gibi bugün de ihtiyaç olduğunu belirtti.
Vali Tapsız, halk şairi Mustafa Turan’dan ilimizden toplumumuza ve insanlığa örnek olacak yeni şairler yetiştirmesini arzu ettiklerini söyledi.
Ziyaret, Halk Şairi Mustafa Turan’ın Vali Tapsız’a “Sesler” isimli şiirinin yer aldığı tablo hediye etmesi ve hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN