404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

İL MÜDÜRÜ KISACIK’TAN MEKKE’NİN FETHİ VE YENİ YIL MESAJIGençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık mesajında;” 2016 yılını sevinç ve üzüntüleriyle geride bırakıyoruz. 2017 yılının ilimize, ülkemize ve tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Yeni yılda, bütün enerjimizle kaldığımız yerden devam ederek Karaman’ı spor şehri yapmak en büyük hedefimiz olacaktır.”
Kısacık, Mekke’nin Fethi ile ilgili açıklamada ise," Miladi yılın başlangıcı olan 1 Ocak aynı zamanda Mekke’nin Fethi’nin de yıldönümüdür. Bu fetihten sonra diğer fetihler arka arkaya gelmiş ve İslam üç kıtaya hızla yayılmaya başlamıştır. İslam için çekilen hiçbir sıkıntının boşa gitmediğini ve rabbimizin bunun karşılığında Mekke'nin fethini müyesser kıldığı gerçeği kılavuzumuz olsun. Tüm İslam âleminin fetih yıl dönümünü en içten dileklerimle kutluyorum" diye konuştu.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN