404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

KAR TEMİZLEME VE TUZLAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYORBugün (16 Aralık 2016 Cuma) öğle saatlerinde başlayan kar yağışı ile birlikte sahaya inen Karaman Belediyesi’ne bağlı ekipler, kar küreme ve tuzlama çalışmalarına kesintisiz devam ediyor.
    
        Karaman Belediyesi’ne bağlı ekipler öğle saatlerinde şiddetini artıran kar yağışı ile birlikte teyakkuza geçti. Ekipler sağlık ve eğitim kuruluşları başta olmak üzer vatandaşların yoğunlukla kullandığı güzergâhlardan başlayarak tüm şehir genelinde kar küreme ve tuzlama çalışmalarını yürütüyor.  Diğer yandan İsmetpaşa Caddesi, Atatürk Bulvarı, 1. ve 2. İstasyon Caddeleri ve Molla Fenari Caddelerindeki kaldırımlarda kar temizleme çalışmaları yürütülüyor.
    
        Karaman Belediyesi'nden yapılan açıklamada: "İl genelindeki yoğun kar yağışı ve buzlanmaya karşı ekiplerimiz 24 saat görev başındadırlar. Özellikle gece saatlerinde oluşabilecek buzlanmalara karşı vatandaşlarımızın mümkün olduğunda toplu taşıma araçlarını kullanmalarını, araç sürücülerinin kar lastiği veya zincir kullanmalarını önemle rica ederiz" denildi.

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN