404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

KARLA MÜCADELE DURUM DEĞERLENDİRMESİ YAPILDIİlimizde aralıksız olarak süren yoğun kar yağışı nedeniyle son durumun değerlendirildiği bir toplantı gerçekleştirildi.
Vali Süleyman Tapsız başkanlığında Valilik Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya; Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay İlhan Şen, İl Emniyet Müdürü Levent Tutuk, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, AFAD Müdürlüğü, Meteoroloji Müdürlüğü, Karayolları 33. Şube Şefliği, İl Sağlık Müdürlüğü, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği kurum amirleri katıldı.
Meteoroloji Müdürlüğü tarafından önümüzdeki haftaya ilişkin hava tahminleri konusunda sunum yapılarak katılımcılara bilgiler verildi.
İlimizde son yılların en fazla karının yağdığı bu günlerde vatandaşların mağdur olmaması için tüm kamu kurum ve kuruluşlar ile birlikte hareket edilerek, yaşanan olumsuzlukların giderilmesi yönünde top yekûn bir çalışmanın yapılması konusu ele alındı. 
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN