404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KAYMAKAMA VEDA EMNİYETE ŞÜKRAN YEMEĞİ


Başyayla Belediyesinden yapılan açıklamada; "İlçemiz Başyayla Ahmet KELEŞOĞLU Kültür Merkezinde; 15 Aralık 2016 Perşembe günü, İlçemiz Başyayla Kaymakamı Sayın Hamza ÖZER’e veda yemeği ve şehit polislerimiz anısına, emniyet mensuplarımıza şükran yemeği düzenlendi. Belediye Başkanımız tarafından Kaymakamımız Sn. Hamza ÖZER’e plâket takdim edilerek, İlçemizde görev yapmakta olan polislerimize de Belediye Başkanımız tarafından Başyayla temalı hediye takdim edildi.

        Ayrıca İstanbul’da, 10 Aralık 2016 Cumartesi günü Çevik Kuvvetlerimize, bombalı araçla düzenlenen hain saldırıda şehit olan emniyet mensuplarımız ve sivil vatandaşlarımız adına İlçemiz Başköy Mahallesi Merkez Camiinde akşam namazından sonra Mevlid-i Şerif okutuldu. Okutulan Mevlid-i Şerife çok sayıda vatandaşımız katıldı.
     Belediye Başkanımız yaptığı konuşmasında “Erzurum İline Vali Yardımcısı olarak atanan Kaymakamımız Sayın Hamza ÖZER’e, İlçemize yaptığı hizmetler için teşekkür eder, yeni görevinde başarılar dilerim. Ayrıca İlçemizde görev yapmakta olan emniyet mensubu kardeşlerimize minnettarım. Bu ülke için canlarını feda eden şehit polis kardeşlerimize ve tüm şehitlerimize, Yüce Allah’tan rahmet diliyorum.
      Tüm emniyet mensubumuza ve milletimize başsağlığı dilerken, peygamber Efendimize komşu olan şehitlerimizi de bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum.” dedi.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN