404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

KESKİN COLOR MATBAASI


Türkiye’de halkımızın marka bilincinin aşılanmasında önemli katıkları olan ve ülkemizi beş kıtada tarihi ve turistik fotoğrafları ile tanıtan önemli firmalardan biri olan Keskin Color Matbaası sessiz sedasız Güneşli ‘deki iş yerini yeni inşa ettikleri İstanbul- Silivri-Kavaklı’ya Mart 2016 sonu taşıdılar.

Arsanın alınması, inşaatı, inşaatın yapım süresi ve taşınma, matbaa makinelerinin montajı yerleştirme gibi bayağı zorlukları yenerek yeni yerlerinde çalışır hâle geldiler. Ülkemiz ve Keskin Color ailesi için hayırlı olsun!

Keskin Color’un yeni matbaası, 6200 metre kare arsa üzerine kurulmuş, 15.000 metre kare kapalı alanı var. Çağın gereklerine göre yapılmış. E-5 üzerinden bakılınca güzel ve zarif bir tesis olarak görülüyor. Keskin Color markası E-5 cephesinde, yapıya ayrı bir estetik sağlamış olarak karşımıza çıkıyor.

Dört kat üzerine kurulan Matbaa binası, çalışanların, üretimin, depolama ve pazarlamanın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenmiş.
Kırtasiye ağırlıklı üretim yapan matbaa, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Keskin’in verdiği bilgiye göre, Almanya, Fransa, Yunanistan , İsrail ve Kuveyt,… gibi ülkelere kırtasiye ürünleri ihracatı yapıyor.

Keskin Color’un kurucuları bilindiği gibi Naci ve Abdullah Keskin kardeşlerdir. Şimdi matbaayı ikinci ve üçüncü kuşak gençler yönetiyor. Hepsi iyi eğitimli çocuklar, dünya ile bağlantıları var, atalarından kalan markayı ve tesisi daha da geliştirmek için sürekli yenilik peşindeler.

Keskin Color Matbaası’nda 130 kişi, satış ve pazarlamada 40 kişi toplam 170 kişi istihdam ediyor.

Sürekli kendini yenileyen ve modern teknolojiyi takip eden Keskin Color yöneticileri kurulduğundan bu günü kadar üretim kalitesinde hiç ödün vermemiş olmalarıdır. Onlar için üretimde kalite her zaman öncelikli olmuştur. Bu nedenle teknolojide ileri düzeyde olan ve yukarıda adı geçen ülkelere ihracat yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunuyorlar.

Yeni Matbaalarının, aileye, ülkeye hayırlı olmasını diler, başta Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Keskin olmak üzere aileye, çalışanlara başarılar dilerim.
28.06.2016
Hasan ŞİMŞEK
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN