404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

KMÜ REKTÖRÜ PROF. DR. SABRİ GÖKMEN’İN YENİ YIL MESAJI


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sabri Gökmen yeni yıl mesajı yayımladı. Rektör Gökmen mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi ailesi olarak ülkemizin gelişimine ve bölgemizin kalkınmasına katkı sunmaya çalışarak, eğitim-öğretim ve bilimsel üretim faaliyetleriyle verimli bir yılı daha geride bırakıyoruz. Yeni umutlar ve beklentilerle karşıladığımız 2017 yılının gerek üniversitemiz gerekse ülkemiz ve insanlık için çok daha güzel, daha iyimser ve verimli bir yıl olmasını ümit ediyorum.
Yeni yılın ortak değerlerimizin ön planda olacağı, şiddet ve çatışmalardan uzak, barış ve kardeşlik çerçevesinde birlikteliğimizin daha da artacağı huzurlu bir yıl olmasını temenni ederken, başta Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi ailesi olmak üzere tüm Karamanlı hemşehrilerimin yeni yılını kutluyorum.”
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN