404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

KONSİAD BAŞKANI GÜMÜLCİNE'DE SÜNNET SÜNNET MERASİMİNE KATILDI


KONSİAD Konya Şube Başkanı Sayın Hasan Hüseyin Aydın KONSİAD 'ın organize etmiş olduğu Yunanistan Gümülcine deki sünnet merasimine katıldı.
KONSİAD Konya Şube Başkanı Sayın Hasan Hüseyin Aydın  KONSİAD 'ın organize etmiş olduğu Yunanistan Gümülcine deki sünnet merasimine katıldı. Sayın Aydın ''Allah sağlık içinde nice mürüvvetlerini görmeyi hepimize nasip etsin inşallah. Geleceğimizi daha ileriye taşıyacak olan çocuklarımız bizim en değerli varlıklarımızdır.
Hayatlarının dönüm noktalarından biri olan sünnet merasimlerinde çocuklarımızın ve ailelerinin heyecanlarına tanıklık ettiğimiz için çok mutluyuz.Yavrularımız bize Allah'ın en büyük nimetidir. Çocuklarımıza gereken önemi vermezsek güçlü bir gelecekten bahsedemeyiz.Çocuklarımız için payımıza düşen ne ise yapmaya devam edeceğiz. Birlik ve beraberliği,yardımlaşmayı artıran böylesine güzel bir organizasyonun fevkalade önemli olduğuna inanıyorum.
Her zaman birlik beraberlik içinde olalım ve ne büyük toplum olduğumuzu ve birlik beraberliğimizi kimsenin bozamayacağını gösterelim.Çocuklarımıza hayırlı,huzurlu ömürler diliyorum. Bütün Çocuklarımızın bahtı açık olsun.'' dedi.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN