404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

MASA TENİSİ MÜSABAKALARI SONA ERDİ


Okul Sporları 2016-2017 yılı faaliyet programında yer alan ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen Okullar arası Yıldızlar (kız-erkek) Masa Tenisi Müsabakaları sona erdi.
10-11 Aralık 2016 tarihleri arasında Atatürk Spor Kompleksi Kazım Karabekir Spor Salonu’nda düzenlenen okullararası masa tenisi il birinciliği müsabakaları 17 okuldan yaklaşık 80 sporcunun nefes kesen mücadelesine sahne oldu. İki gün boyunca devam eden müsabakalarda okullarını en iyi şekilde temsil etmek için mücadele eden sporcular sporseverlere spor dolu keyifli bir hafta sonu yaşattı. Çekişmeli geçen mücadelelerin ardından alınan sürpriz sonuçlar ise müsabakalara renk kattı.
Heyecanlı ve çekişmeli geçen müsabakaların ardından yıldız kızlar kategorisinde 100. Yıl Ortaokulu birinci, Makbule Orman Ortaokulu ikinci, Zübeyde Hanım Ortaokulu üçüncü, Ambar Ortaokulu dördüncü, yıldız erkekler kategorisinde ise Mevlana Ortaokulu birinci, Zübeyde Hanım Ortaokulu ikinci, Göktepe YİBO üçüncü, Fikret Ünlü YİBO ise dördüncü olan takımlar oldu. Alınan sonuçlarında ardından kategorilerinde dereceye giren takımlar ise Masa Tenisi Federasyonu tarafından ileri bir tarihte düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası’nda Karaman’ı temsil etme hakkı elde etti.


Turnuva sonunda dereceye giren takımlara kupa, madalya ve başarı belgeleri Mevlana Ortaokulu Müdürü Ali Ayhan, masa tenisi il temsilcisi Nilgün Çetiner, antrenör ve beden eğitimi öğretmenleri tarafından takdim edildi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN