404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

MEVKA-KARAMAN OSB TEKNİK DESTEK SÖZLEŞME TÖRENİ


Karaman Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü ve Mevlana kalkınma ajansı arasında DFD Sözleşmesi imzalanmıştır. Sözleşme kapsamında Karaman Organize Sanayi Bölgesi 360 derece sanaltur projesi, 7 farklı dil seçeneği ile yeni web sitesi tasarımı ve OSB tanıtım kataloğu hazırlanacaktır.
Proje sonucunda hizmete sunulacak web sitesi ve 360 derece sanal gezinti altyapısı özellikle Karaman OSB'de faaliyet gösteren firmaların ihracatlarını gerçekleştirdikleri ülkelerin dilleri başta olmak üzere 7 farklı dil seçeneğinde kullanılabilme potansiyeline sahip olacaktır. Bu manada gerek müşteri gerekse Karaman OSB'de yatırım yapmak isteyen yabancı yatırımcılara da hitap eden bir sistem kurulmuş olacaktır. Dünyada yaygın kullanılan İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça gibi dillerde sunulan bir web sitesi Karaman OSB'nin marka değerine güç katacak, bölge bilinirliğinin uluslararası boyutta artırılması adına katkı sağlayıcı bir faktör olacaktır. Sonuç olarak proje kapsamında Karaman ilinin gelişiminde en başta gelen faktör olan Karaman OSB 'nin ulusal ve uluslararası ticaret ve sanayi alanlarında bilinirliğinin geliştirilmesini amaçlayan proje çıktıları sayesinde firmaların güvenirliliği ve kurumsal kimlikleri artırılmış, 360 derece sanal tur özelliği sayesinde Karaman OSB içerisinde internet üzerinden dolaşmaya imkân tanıyan bir sistem kurulmuş olacaktır. Ayrıca proje sonunda Türkçe, İngilizce, Fransızca ve Arapça olarak Karaman OSB tanıtım kataloğu bastırılarak paydaşlara ulaştırılması sağlanacaktır.
Karaman Organize Sanayi Bölgesi ve Sanayicilerimize hayırlı olsun.


                                               Karaman O.S.B. Yönetim Kurulu

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN